KONTAKT I ZAPISY:

LOKALIZACJA:

GODZINY OTWARCIA:

668 551 996

 

 

 

ul. Reymonta 6/3

Katowice

pon -pt   9:00 -17:00

sb-nd  nieczynne

Dyplomowany Osteopata. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i prestiżowej uczelni medycznej Sutherland Collage of Osteopatic Medicine Belgia PAO.

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Futsalu. Wykładowca Anatomii Prawidłowej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Wieloletni Fizjoterapeuta drużyn ekstraklasy futsalu takich jak: Wisła Kraków, AZS UŚ Katowice i Piast Gliwice.

 

Od lat rozwija swoją wiedzę i umiejętności w codziennej indywidualnej pracy z Pacjentami, jak i na licznych kursach i szkoleniach. Główny prowadzący szkoleń z zakresu osteopatii i terapii manualnej dla lekarzy i fizjoterapeutów. Pasjonata Anatomii Prawidłowej i Biomechaniki.

 

"W mojej pracy koncentruję się głównie na indywidualnym podejściu do Pacjenta. Za podstawowy cel stawiam sobie odnalezienie przyczyny występującej dysfunkcji i bólu, dlatego terapię zawsze poprzedzam bardzo szczegółową diagnostyką. Dzięki temu program oraz postępowanie terapeutyczne jest precyzyjne i dostosowane do konkretnych dolegliwości. W mojej pracy nie ma przypadkowości, każda czynność jest przemyślana, a jej efekt dokładnie przewidziany, co daje dużą skuteczność terapii."

 

Kończy studia magisterskie fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

 

Na co dzień współpracuje z drużynami sportowymi występującymi na najwyższych szczeblach rozgrywkowych: AZS UŚ Katowice (futsal) oraz Silesia Rebels (football amerykański).

Dodatkowo ukończył kursy anatomii palpacyjnej, FDM taping oraz uczestniczył w licznych warsztatach z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i sportowej.

 

„ Najważniejsze dla mnie jest ciągłe doskonalenie, poszerzanie wiedzy i kwalifikacji. W pracy z pacjentem koncentruję się na prostych i logicznych rozwiązaniach aktywnie angażując pacjenta w terapię i proces usprawniania. Oprócz fizjoterapii i anatomii pasjonuje mnie sport i wszelka aktywność fizyczna. Trenuję trójbój siłowy, jestem instruktorem snowboardu, posiadam uprawnienia żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego. Poza skokami ze spadochronem i jeździectwem jest niewiele sportów, z którymi nie miałem styczności „w praktyce”.

Adrian Pudołek

Właściciel Centrum Medycyny i Osteopatii ForLajf

Maciej Kuś

Technik masażysta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 4 – letnią Szkołę Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej wg Aleksandra Lowena organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej w Poznaniu i International Institute for Bioenergetic Analysis  II BA z siedzibą w Barcelonie.

Obecnie kontynuuje naukę na 4 – letnim zaawansowanym podyplomowym studium dla psychoterapeutów bioenergetycznych „Samoregulacja i psychodynamika w Analizie Bioenergetycznej” realizowanym przez Jensa Tasche.

 

                    Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej  oraz International Institute for Bioenergetic Analysis. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

 

 

Ilona Czyż

Psycholog i psychoterapeuta